Haber

Milletvekili Çakır, “2023’e Doğru Kent Buluşmaları” programı çerçevesinde çevre ildeki partililerle bir araya geldi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin’in Bayburt programına eşlik eden AK Parti Erzincan Milletvekili Burhan Çakır, “2023 için Gerçek Şehir Buluşmaları” programı çerçevesinde vatandaşlar ve partililerle bir araya geldi.

Bayburt’ta incelemelerde bulunan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin ile AK Parti Erzincan Milletvekili Burhan Çakır, Vali Cüneyt Epcim’i makamında ziyaret etti. Daha sonra kentteki esnafları ziyaret eden Milletvekili Çakır’a vatandaşlar tarafından sevgi selinde bulunuldu.

AK Parti Bayburt İl Başkanlığı’nda düzenlenen “Türk Yüzyılı Başlıyor, 2023’e Doğru Bayburt Şehir Buluşmaları” konulu toplantıya katılan AK Parti Erzincan Milletvekili Burhan Çakır, “2023 yılında Cumhuriyetimizin 100. yılına girerken, ekonomi büyüyor, toplumsal sorunları çözen bir sosyal politika anlayışımız var.Sorunları çalışan, çalışan, emekli ve yoksul kesimler, geliri gelirinden az olanlar başta olmak üzere toplumun tüm kesimlerini destekleyecek bir sosyal politika yaklaşımıyla çözüyoruz. dağıtın ve hatasız bir şekilde zirveye yükseltin. – ERZİNCAN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu