Haber

Sony, Project Leonardo’yu PlayStation 5 için duyurdu

teknoloji devi sony, oyun oynamanın pürüzlerini ortadan kaldırmak ve engelli oyuncuların daha kolay, rahat ve daha uzun süre oyun oynamasına yardımcı olmak için Project Leonardo kod adlı yeni kumandasını tanıttı.

PROJE LEONARDO AÇIKLANDI

Pek çok engelli oyuncunun oyunları daha rahat oynayabilmesi için PlayStation 5 konsoluna özel olarak tasarlanan Project Leonardo kod adlı yeni kumanda, CES 2023 etkinliği sırasında Sony’nin CEO’su Jim Ryan tarafından duyuruldu.

Sony Interactive Entertainment Kıdemli Başkan Yardımcısı Hideaki Nishino, PlayStation Blog’da şunları söyledi: “Erişilebilirlik, bizim için PlayStation’da değerli bir husustur ve her oyuncunun oyun oynamanın keyfini çıkarabilmesi için çıtayı yükseltmeye devam etmek istiyoruz. Santa Monica olsun. God of War Ragnarök veya Naughty Dog’s The Last of Us Part I gibi PlayStation Studios oyunlarındaki güçlü erişilebilirlik seçenekleri veya PS4 ve PS5 konsol kullanıcı arayüzümüzdeki çok çeşitli özellikler olsun, oyun oynamanın önündeki engelleri azaltma konusunda tutkuluyuz her oyuncu için.” sözlerini yerleştirdi.

basaksehirajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu