Haber

Kemer Belediyesi’nden ilçe futbol takımlarına malzeme desteği

Kemer’i Üstün Amatör Lig’de temsil eden Kemer İdmanyurdu Spor Kulübü ile Kemer’i 1. Amatör Lig’de temsil eden Kemer 2020 Futbol Kulübü’ne Kemer Belediyesi ekipman desteği sağladı.

Kemer İdmanyurdu Spor Kulübü Lideri ve Antrenörü Öner Karagün ve takım oyuncuları, Kemer 2020 Futbol Kulübü teknik heyeti ve oyuncuları, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Topaloğlu, Kemer Belediyesi olarak her iki kulübe de ellerinden gelen desteği vermeye devam ettiklerini söyledi.

Başkan Topaloğlu, Kemer’i çıktığı liglerde en iyi şekilde temsil eden her iki kulübe de başarılar dilediğini belirterek, “Kulübümüze forma, futbol topu ve diğer tüm antrenman malzemelerini hediye ediyoruz. Sporcuları desteklemek bizim görevimiz. Atatürk, “Akıllı, çevik ve aynı zamanda ahlaklı sporcuyu severim” demişti. Sporla gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutuyoruz. Gençlere her anlamda destek veren her iki grubun hocalarına da teşekkür ediyorum. Sana gelecekte başarılar diliyorum.” söz konusu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu